Getting My konferencja stomatologiczna To Work
Getting My konferencja stomatologiczna To Work
Blog Article
Kwestia ustawicznego rozwoju zawodowego asystentek i higienistek stomatologicznych została szczegółowo opisana w rozporządzeniu Ministra Zdrowia z dnia 19 kwietnia 2024 r. w sprawie ustawicznego rozwoju zawodowego osób wykonujących niektóre zawody medyczne. Określono w nim dopuszczalne formy samokształcenia przedstawicieli zawodów medycznych, liczbę punktów edukacyjnych za poszczególne formy ustawicznego rozwoju zawodowego wraz z dokumentami potwierdzającymi ich realizację, liczbę punktów niezbędnych do zaliczenia obowiązku doskonalenia zawodowego oraz wzór karty rozwoju zawodowego osoby wykonującej zawód medyczny.
Jak reagować w takich sytuacjach? Czy higienistka stomatologiczna może uratować komuś zdrowie a nawet życie?
Używamy plików cookie do gromadzenia i analizowania informacji o użytkownikach tej witryny. Używamy tych informacji do ulepszania treści, reklam i innych usług dostępnych na stronie.
Szkolenie dedykowane jest wszystkim osobom biorącym czynny udział w zabiegach implantologicznych, jak również osobom rozpoczynającym swoją przygodę z implantologią.
W ramach wydarzenia zaplanowanych zostało kilkanaście wykładvertów oraz po raz pierwszy – także warsztaty praktyczne. Sprzedaż biletów już się rozpoczęła – warto się pospieszyć, bo liczba miejsc jest […]
Dr n. med. Tomasz Maria Kercz: Tak, to prawda. A dowodem na to było zorganizowanie – już ponad dekadę temu – pierwszej dużej konferencji dla tej grupy zawodowej pod hasłem „Wczoraj pomoc, dziś asysta”. Najwyraźniej były to – jeśli tak mogę powiedzieć – słowa prorocze, czego dowodem jest to, że dziś w zasadzie nikt już nie pamięta określenia „pomoc dentystyczna”, a tym bardziej nie stosuje go w odniesieniu do tej grupy zawodowej.
Szczegółowe zasady przetwarzania danych osobowych zawarte są w Regulaminie i Polityce prywatności, z konferencja stomatologiczna dla higienistek i asystentek którymi prosimy zapoznać się na naszej stronie.
Formy ustawicznego doskonalenia zawodowego przedstawicieli profesji medycznych, liczbę punktów edukacyjnych za poszczególne wydarzenia oraz dokumenty potwierdzające udział w nich zostały określone w załączniku nr one do rozporządzenia Ministra Zdrowia z dnia 19 kwietnia 2024 r. w sprawie ustawicznego rozwoju zawodowego osób wykonujących niektóre zawody medyczne.
Z pewnością możecie być Panie pewne – tak jak każdego roku – inspirującego programu naukowego konferencji i wielu ciekawych, wartościowych warsztatów praktycznych o zróżnicowanej tematyce. Mogą być Panie również pewne fantastycznej atmosfery, z której od lat znane jest nasze wydarzenie, ale to przecież w bardzo dużym stopniu zasługa Was samych – naszych „Asysdentek”.
Most protetyczny. Jakie są wskazania do zastosowania tego uzupełnienia? Pacjent Utrata zębów to nie tylko defekt estetyczny, ale przede wszystkim poważne zaburzenie ogólnej funkcji narządu żucia.
Diagnostyka protetyki neuromuskularnej według zasad Prof. Gerbera – planowanie rozwiązań protetycznych i projektowanie okluzji
Niewypełnienie formularza będzie skutkowało niemożliwością uczestniczenia w konferencji (a co za tym idzie – niemożliwością otrzymania certyfikatu). three️⃣ Wnieś opłatę za uczestnictwo bierne na numer rachunku bankowego, który zostanie podany uczestnikom w wiadomości mailowej.
To wszystko sprawia, że ASYSDENT to inwestycja nie tylko w wiedzę, ale też w jakość świadczonych usług i pewność siebie w roli profesjonalnej asystentki oraz higienistki.
Na stronie internetowej Rządowego Centrum Legislacji został opublikowany projekt rozporządzenia w sprawie ustawicznego rozwoju zawodowego osób wykonujących niektóre zawody medyczne, w tym asystentek i higienistek stomatologicznych. Określono w nim dopuszczalne formy samokształcenia przedstawicieli zawodów medycznych, liczbę punktów edukacyjnych za poszczególne formy ustawicznego rozwoju zawodowego wraz z dokumentami potwierdzającymi ich realizację, liczbę punktów niezbędnych do zaliczenia obowiązku doskonalenia zawodowego oraz wzór karty rozwoju zawodowego osoby wykonującej zawód medyczny.